Firma

Fundamenty Zdrowia NaturDay

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy - to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia Natur Day. Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych. Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Przygotowując receptury naszych produktów, szczególną uwagę zwracaliśmy na synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa skuteczność. W budowie unikatowych składów produktów ziołowych Natur Day wzięli udział eksperci z takich ośrodków farmakologicznych i lekarskich jak Kraków. Warszawa. Katowice. Wrocław. Poznań. Sosnowiec.

Jak powstała firma NaturDay?

Spółkę zainicjowała grupa przedsiębiorców i specjalistów posiadających nietuzinkowe know-how oraz bogate doświadczenie zawodowe, poparte zarówno ugruntowaną wiedzą merytoryczną jak i realnymi, faktycznymi wynikami osiągniętymi na przestrzeni ostatnich lat pracy. Podstawową wizją spółki jest implementowanie konkretnych wartości wynikających z troski o zdrowie ludzi.


Ekipa NATUR DAY S.A. skupia się na promowaniu i propagowaniu szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. Sczególna troska o zdrowe funkcjonowanie organizmu człowieka, jest obecnie podstawowym czynnikiem gwarantującym dynamiczny, świadomy i inteligentny rozwój ludzkości.


W tym celu, wykorzystując spore doświadczenie zdobyte już na rynku farmaceutycznym, twórcy firmy NATUR DAY S.A. w oparciu o własne laboratorium i grupę zaprzyjaźnionych naukowców, opracowali nową gamę unikatowych produktów – totalnie naturalnych ekstraktów roślinnych, które wyrabiane są na bazie wyjątkowej – nie tylko na polskim rynku – receptury.
100% ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy – oto podstawowa wartość, na którą spółka postawiła na drodze do budowania biznesu otwartego na nieustanny rozwój, biznesu rzetelnego i etycznego.

Ekstrakty naturalne
NaturDay za darmo?

Aby umożliwić Państwu zakup produktów zdrowotnych całkowicie za darmo - firma NaturDay uruchomiła dedykowany dla swoich klientów Program Partnerski. Aby mieć możliwość odbioru swoich produktów na powyższych warunkach prosimy o kontakt z biurem spółki lub korzystającymi już z systemu Partnerskiego klientami NaturDay.

Poniżej link do rejestracji w systemie Partnerskim. Pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem Programu Partnerskiego, dlatego , że tylko spełnienie jego warunków pozwala w pełni Cieszyc się bezpłatnymi produktami NaturDay.

Rada Naukowa NaturDay

W trosce o najwyższe standardy etyki promocji produktów firmy Natur Day, o nieustanny rozwój składów produktów oraz o propagowanie idei Medycyny Fundamentalnej i profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia chorób w pomocą ekstraktów roślinnych powołaliśmy Rade Naukową której zadaniem jest nadzór nad całokształtem działalności szkoleniowej i produktowej firmy Natur Day. W skład rady naukowej weszli wybitni specjaliści w dziedzinie medycyny naturalnej i farmakognozji.
mgr farmacji
Z. Maciej
Gawroński
Mgr Z. Maciej Gawroński. Członek Rady Naukowej. w 1991 roku ukończył studia na Wydziale Farmaceutycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Sosnowcu, pierwszy stopień specjalizacji z farmacji aptecznej uzyskał w 2001 roku. Wieloletni pracownik naukowy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Botaniki Farmaceutycznej i Katedrze Technologii Postaci Leku. Równocześnie wieloletni pracownik firm farmaceutycznych Bayer, GlaxoSmithKline i ICN Polfa Rzeszów.
dr n. farm.
Barbara
Śmietana
dr Barbara Śmietana Piętak Członek Rady Naukowej Ukończyła Śląską Akademię Medyczną, Wydział Farmaceutyczny na kierunku Analityka Kliniczna w 1981 roku. Do 2006 prowadziła zajęcia z farmakognozji, fitochemii, kosmetyków naturalnych i leku naturalnego jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze i Zakładzie Farmakognozji i Fitochemii Wydziału Farmaceutycznego. W 1992 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk farmaceutycznych. Autorka wielu publikacji, doniesień oraz artykułów naukowych. W latach 1987-88 otrzymała nagrodę drugiego stopnia rektora Śląskiej Akademii Medycznej za osiągnięcia dydaktyczne, w 1994 otrzymała złotą odznakę Związku Nauczycielstwa Polskiego, w 1998 roku honorową odznakę za wzorową pracę. Ostatnim z wyrazów uznania dla jej osiągnięć jest otrzymany w 2000 roku Srebrny Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
dr
Artur
Gołaś
dr Artur Gołaś Członek Rady Naukowej Jest prezesem Polskiego Towarzystwa Usprawnienia Motorycznego (PTUM), kierownikiem Pracowni Siły i Mocy Mięśniowej AWF Katowice, kierownikiem Zakładu Teorii Sportu AWF Katowice, trenerem przygotowania motorycznego 24 sekcji AWF Katowice oraz trenerem przygotowania motorycznego w zespołowych grach sportowych. Ukończył również studia podyplomowe na kierunkach Żywienie i Suplementacja i Przygotowanie Motoryczne. Artur Gołaś to także trener personalny, Trener II klasy w boksie, Trener II EEG Biofeedback, autor książek i artykułów naukowych dotyczących żywienia i suplementacji oraz treningu sportowego. Odbywał staże naukowe w Londynie, Pradze, Ołomuńcu (Czechy) oraz zdobył doświadczenie jako prelegent na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych.
lek.
Jakub
Jaworek
dr Jakub Jaworek Członek Rady Naukowej Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i lekarz Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Uzyskał I i II stopień specjalizacji z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Pracował w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz pełnił funkcję kierownika izby przyjęć, a także jako lekarz dyżurny Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Centrum Pediatrii im Jana Pawła w Sosnowcu-Klimontowie. W latach 2008-2013 pełnił obowiązki zastępcy ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Specjalistycznym w Dąbrowie Górniczej. W latach 2014 - 2015 pełnił obowiązki ordynatora Działu Anestezjologii Szpitala Powiatowego w Świętochłowicach. Obecnie zatrudniony w Katowickim Centrum Onkologii w Katowicach na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ukończył kurs bronchofiberoskopii w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim z Medycyny bólu oraz Geriatrii i opieki długoterminowej, brał również udział w wielu szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje.