Gabinet

Gabinet Fitoterapii NaturDay
Medycyna Fundamentalna© = powrót do źródeł zdrowia.... do jej fundamentów... opartych na genetyce i fizjologii... Tak jak nas stworzono i jak powinniśmy żyć. Fitoterapia jest jedną z najstarszych dziedzin medycznych na świecie. W całej historii ludzkości. Fitoterapia. Jest to rodzaj leczenia, w którym leki sporządzane są z naturalnych bądź przetworzonych surowców roślinnych pochodzących od roślin leczniczych oraz ich stosowaniem w profilaktyce i terapii chorób. Pamiętaj, że obecnie stosowane w medycynie leki chemiczne, syntetyczne biorą zawsze swój początek z roślin i fitoterapii.

Wykorzystaj naturalne, stężone ekstrakty NaturDay do zmiany swojego życia. Zacznij dbać o siebie i swoich najbliższych.

Daj szansę wewnętrznej sile regeneracji naszego organizmu.

  • To Dieta dostosowana do naszej fizjologii (najlepiej Paleo, bezcukrowa, BIO)
  • Zdrowy Sen i walka ze stresem.
  • Dostosowane do naszego organizmu, wysokospecjalistyczne, stężone Ekstrakty Ziołowe, fitoterapeutyczne.
  • Czysta Woda,
  • Codzienna Aktywność fizyczna
  • Przywrócone Naturalne środowisko fizykalne życia (czyste powietrze, silne pole magnetyczne)
To jest proste. To moja Medycyna Fundamentalna. Twórcą filozofii medycyny fundamentalnej jest lek. med. Janusz Wietecha. Doświadczony, dyplomowany zielarz, Fitoterapeuta, dietetyk kliniczny.

Zapytaj lekarza o ekstrakty naturalne NaturDay

W związku z ogromną liczbą zapytań o zastosowanie naszych ekstraktów naturalnych, w postaci syropu ekstraktu roślinnego oraz kapsułek kompozycji ekstraktu roślinnego, w konkretnych chorobach, w trosce o jak najbardziej rzetelną odpowiedź założyliśmy specjalnie dedykowaną do wzajemnej komunikacji skrzynkę e-mail. Prosimy o wysyłanie swoich pytań dotyczących naszych produktów na adres: pytania@naturday.pl.